Bambi ayakkabı modelleri

Kışın her haliyle kendini hissettirdiği şu günlerde bambi ayakkabı modellerinden botlar oldukca fazla göz doldurmaya başladı. Bir birinden değişik çeşit ve modelleri bulunan ve bilhassa bayanların tercihi olmaktadır.

Bambi markasına yönelik kısa bir öykü aşağıdaki gibidir;

Bambi 1961 senesinde faaliyetine Beyoğlu’nda başladı.Bir mağaza ile perakende olarak tecim hayatına adım atan şirket,1966’da üretime başladı,1971 senesinde de yan kurum olan Arar firmasını bünyesine kattı.

Zaman içinde ve bayilikler kuruldu, dolayısıyla perakende satışlarda söz sahibi olundu. Bugün Bambi’nin Türkiye genelinde 61 satış noktası bulunmaktadır.

bambi ayakkabı modelleri

Bambi ailesi, kuruluşundan bu güne siz değerli ziyaretçilerimizin ayakkabı ihtiyacını bir tutkuya dönüştürmeyi ilke edindi. Geniş tasarımcı ekibiyle, hem klasik hemde uygar yorumlarıyla, günün modasına uygun olarak hazırladığı koleksiyonunu ve bunun yanısıra seçkin markalardan oluşan ithal ürünlerini, müşterilerinin beğenisine büyük bir tutku ile sundu ve sunmaya da devam ediyor.

Bambi’nin 1971’den bu yana kurmuş olduğu ekibiyle üretimini yapmış olduğu, tamamen el yapımı, deri bay ve hanımefendi ev terlikleri, markayı, benzerlerinden bir nebzede olsa ayırmış ve bu dalda da Türkiye ve Avrupa çapında bilinirliğini elde etmiştir.

Ayrıca ek bir data daha sunayım sizlere; Bambi kendi koleksiyonun yanısıra, bu yıl mağazalarında MOU, Rubber Duck, Break&Walk, Harley Davidson, Cat şeklinde dünya markalarının koleksiyonlarını da mağazalarında bambi ayakkabı modelleri müşterileriyle bir araya getiriyor.

 Buyrun size hususi hazırlamış olduğumuz bir kaç bambi ayakkabı modelleri;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir