2020 Yeni Çin takvimi

'de ortalama 700 yıl ilkin ortaya çıkan 2020, günümüzde oldukça ilgi gören bir cinsiyet belirleme takvimi olarak adlandırılır. Birçok annenin dünyaya gelecek olan evlatları için takvimdeki tarihleri karşılaştırdıklarında şaşırtıcı bir halde doğru tahmin ettiğini söylüyorlar.

Hal bu şekilde olunca Çin takvimine olan ilgi asla bitmiyor. Çin takvimi 2020‘de gene bu yıl hamile kalmayı hedefleyen bayanlara bir yol gösterici olacağa benziyor.

Yüzde 98 doğruluk oranı olduğuna inanılan Çin takvimi için yapmanız ihtiyaç duyulan fazlaca kolay. Çin takvimi 2020'i uygulayabilmek için, annenin hamile kalmış olduğu yaşı ile hamile kalmış olduğu ayı tespit edip oluşturulan bir tablodan karşılaştırma yapılıyor. Her ayın bir cinsiyeti temsil etmiş olduğu çin takvimi 2020 bu yılda oldukça hit alacağa benziyor.
çin takvimi 2020'i incelerken dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bir mevzuda, tane tarihini değil, ilişkiye girdiğiniz ayı hesaplayıp tabloya bakmanız. Bir başka kıstası da doğum gününüzü ay bazında değil yıl bazında hesaplıyor. Yani siz mesela 28 yaşına girip 29 undan gün aldıysanız Çin takvimi sizi 29 benzer biçimde hesaplıyor. çin takvimi 2018'e ümit bağlayıp, tamamen ona nazaran hareket etmek olmaz. Bunu tecrübe etme amaçlı yaparak, dilediğinizin olmasını isteyebilirsiniz. Ama unutulmalı ki bu ve bunun benzer biçimde cinsiyet belirleme emekleri yalnız bir denemeden değişik bir şey değil. Umudunuzu tamamen bun bağlayıp sonucu beklemeniz yanlış olur.

Birçok hanım forumlarında daha şimdiden çin takvimi 2020 planlamaları konuşulup kritik edilmeye başlandı bile. Umarız hepimiz gönlünden geçen bir evlada haiz olur. İşin aslı ne olursa olsun hayırlı bir evlat olmasını dilemek ve evlatlarımızın keyfini çıkarmak. Sizde bu yıl hamile kalmayı planlıyorsanız hem eğlence amaçlı hemde Nasrettin hocanın söylediği benzer biçimde ya tutarsa deyip deneyin. Umudunuz bolca istekleriniz gerçek olsun.

 

Yukarıda bulunan tahmin birilerinin uydurmasıyla ortaya atılmıştır. Buna bel bağlayarak ilişkinizi ya da planlarınızı bu tarihlere göre düzenlememenizi öneririm. Hiç bir bilimsel açıklaması yoktur çin takviminin. Yine de tabloya bakabilirsiniz, karar sizin 🙂

152 Comments

  • merhaba. benim ilk adet günüm 30 eylül yani iki ayın nerdeyse tam ortası 1989 dogumluyum.ikilemde kaldım.banada söylermisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir