Erkek iç çamaşırı modelleri

modelleri

Termal erkek iç çamaşırı modellerini kullanarak isterseniz spor yaparken, isterseniz de günlük yaşamınızda soğuktan etkilenmeye veda edebilirsiniz. Erkek şort, atlet, uzun şort veya boxer modellerinin hepsinin termal özellikte olanları mevcuttur. Bu sayede üstünüzü kat kat giymek yerine birkaç küçük çamaşır ile soğuğa karşı koyabilirsiniz.

Erkek Şort Modelleri

Erkek şort modelleri kısa ve uzun şortlardan oluşmaktadır. Kısa şortlar kalça altına kadar inerken, uzun şortlar diz üstünde kalmaktadır. Bu şortlar esnek yapısı itibariyle vücudunuzu sıkmaz ve sizi daraltmaz. Hareket özgürlüğünüzü kısıtlamadan size sıcak bir ortam sunan erkek iç çamaşırı modellerini 7/24 rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hava alan yapısı nedeniyle uzun süreli kullanımlarda ya da terleme gibi durumlarda koku yapmaz, üstünüze yapışmaz.

Erkek Termal Atlet Çeşitleri

Termal erkek iç çamaşırı modelleri içerisinde kalın askılı atletler ve termal tişörtler de yer almaktadır. bu sayede yalnızca alt bedeninizi değil, üst bedeninizi de soğuktan koruyabilirsiniz. Teri hapseden yapısı sayesinde terleme sorunu da yaşamazsınız.

Erkek Tayt

Kış soğuğundan korunmak için kat kat giyinmek yerine termal erkek tayt tercih edebilirsiniz. Böylece ince taytlar sayesinde hem rahat hareket eder hem de kendinizi sıcacık hissedersiniz. Yediden yetmişe her erkek için termal tayt çeşit ve bedenleri bulunmaktadır.

Çocuk Taytı

Çocuklarınızın o küçücük bacakları üşümesin diye tayt giydirebilir ve rahatça koşup oynamasına imkan verebilirsiniz. Çocuk tayt modelleri alerjen içermeyen kumaşlardan yapılır ve teri kolay emen yapısı sayesinde çocuklarınızı hastalık riskinden korur.

Sporcu Taytı

Kış sporları veya doğa sporları yapan insanlar kadar saha sporları yapanlar da erkek tayt giymeyi tercih ediyor. Özellikle dağcılık, kayak veya trekking sporlarla ilgilenenler ya da motosiklet ve bisiklet kullanan profesyonel kişiler tayt kullanımına özen gösteriyor. Bu sayede doğada karşılaşacakları hava koşullarına hazırlıklı oluyorlar.

Yetişkin Taytı

Her yetişkin erkek günlük hayatta sıcak olması amacıyla tayt kullanabilir. İçlik diye bilinen bu taytlar özellikle dışarıda çalışan kişiler, gece çalışan kişiler veya ileri yaştaki kişiler için çok uygun.

Erkek İç Giyim

Kış soğuğundan korunmak isteyenler, hasta ve yaşlı olanlar veya spor yapanlar termal erkek iç giyim ürünleri sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebilirler. Erkek iç giyim ürünleri penye, mikrofiber, termal veya bambu ürünlerden oluşmaktadır.

Penye Ürünler

Günlük kullanım oldukça uygun olan penye erkek iç giyim ürünleri ile sınırsız hareket özgürlüğü yakalar ve rahat edersiniz. Bu ürünler kumaş itibariyle her mevsim kullanıma uygun ürünlerdir.

Mikrofiber Ürünler

Polyester ve polyamid karışımı bir kumaş olan mikrofiber kumaşlardan üretilen ürünler, güçlü ve dayanıklı yapıya sahiptirler. Teri emer bu kumaş kolay kurur ve sizi üşütmez. Bu yüzden erkek iç giyim ürünlerinde sıklıkla tercih edilir.

Bambu Ürünler

Bambudan elden edilen kumaşlar nemi çok iyi hapsetmesi ve kolayca buharlaştırılması nedeniyle çok tercih edilir. Yazlık kıyafetler içinde sıklıkla bambu kıyafetler yer aldığını anımsayacaksınız. İşte bunun nedeni terleme oranını en aza indirmesi ve kolay buharlaştırmasıdır. Bu nedenle terle ilk muhatap olan iç giyim ürünlerinde bambu kullanımı çok önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir