Saç modelleri şekilleri saç boyaları 2017 – 2018

modelleri çeşitleri en güzel en yeni hanımefendi saç renkleri
Yeni senenin en yeni ve en dikkat çeken saç renkleri şimdi sizlerle. Yakın zamanda damgalarını vurabilecek kadar güzel ve tesirinde bırakan olan bu muhteşem saç renkleriyle sizlerde kendi tarzınızı yaratabilecek ve bu saç renklerinden alacağınız extra güçler yardımıyla oldukca güzel ve heybetli görünebileceksiniz.

Saç renklerinizde bir değişime gitmek benzer halde hususi bir niyetiniz var ise ve siz hala kendinize yakışabilecek saç rengini bulamadıysanız kesinlikle aşağıdaki saç renklerini incelemeli ve bu muhteşem saç renkleri ından bir tercihte bulunmalısınız. Size oldukca yakışabilecek en güzel ve en dikkat çekici saç renkleri sacrenklerimodelleri.com ile ayaklarınıza kadar geldi.

2014 yılına girildiği günden beri natürellik ön planda. Saçlarda bu yıl oldukça natürel ve naturel renkler kullanılıyor. içinde kumral tonları bir oldukça kişinin ilk tercihleri içinde yerini aldı. Yaz ayına girdiğimiz bu günlerde saçların güneş ve denizden yıpranması da işin içine girince doğallık en sağlıklı çözümü sunmaktadır.

  • renginizi kendiniz bulmak istiyorsanız en kolay yöntem evde üzerinize beyaz renkli bir t-shirt yada benzer halde bir giyim giymektir.
  • Sonra iyi ışık alan bir aynanın karşısına geçerek yüzünüzün rengine dikkatlice bakmalısınız.
  • Aynaya yakından bakmış olduğunuzda cildiniz en fazlaca ve sarıya mı dönük yoksa mavi ve pembeye mi dönük bir renk alıyor?
  • Cildinizde üzerinizdeki beyaz renkli giysiye yakın olan bölgelere bakarsanız daha sağlıklı ve kati neticelerle karşı karşıya gelirsiniz.
  • Eğer gördüğünüz renk sarı yada kırmızı tonları ise sıcak renk ten rengine eğer pembe ve mavi tonlarına doğru bir renkse soğuk renk ten rengine sahipsiniz anlama gelir.
  • Sıcak ten rengi pembe ve esmer tenlilere, soğuk ten rengi ise beyaz ten, buğday ten ve nefes tenlilere verilen genel bir adlandırmadır.

Saç kesimlerinin daha oldukca düz olarak tercih edilmiş olduğu 2014 trend saç renkleri, saç uçlarına atılan yoğun balyajlar da göz önüne seriliyor. Bu işlemde de en fazla kullanılan renk gene kumral ve kumralın tonları. Yaz ayının gelmesi ile gene bakır ve kızıl tonlu uygulamalar da kendini göstermeye başladı. Sürekli sarıyı yeğleyen bayanlar ise bu yıl itibari ile röfle yerine balyaj ve yeni adı ile omreyi tercih etmekte.

kumral-ombre-sac-renkleri-2014[1]

 

trend-sac-renkleri-2014-2015[1]

trend-sac-renkleri-neler[1]

 

trend-isiltili-sac-renkleri[1]

 

kumral-ombre-sac-renkleri-20141[1]

 

ombre-sac-trendleri-2014[1]

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir