Pokemon Go yapımcıları 1 günde 1,5 milyon dolar kazanıyor!

Tüm oyun dünyası bir kez daha ile Pokemon Git sayesinde saplantı haline gelmiştir. Herkes Pokemon arıyor üniversite kampüslerini, alışveriş merkezleri ve diğer yüksek trafikli alanlarda, ovma Pokemon eğiticilerin bantları ve onları yakalamak için gerekli malzemeleri fitil ile, oyun oynuyor gibi görünüyor. Birçok resmi ABD lansmanı geçtiğimiz hafta oluyor ile, oyun yapıyor ne kadar iyi merak etmiş ve bir rapor bir tahmin olarak aşağı bazı sayılar koydu.

Göre Forbes ve pazarlama şirketi Sensörü Tower kaynağında, Pokemon Git 7,5 milyon kez indirildi ve sadece iPhone'lar gelir 1.600.000 $ oluşturuyor. Pokemon Git mobil pazarda çok daha büyük bir parça oluşturan Android cihazlarda kullanılabilir. Bu Pokemon Git olasılıkla çok daha fazla 1.500.000 $ günde yapıyor demektir.

Bu para Pokeballs satın almak mümkün oyuncu, şanslı yumurta ve oyun iş yapmak için gerekli olan diğer malzemeleri ile, microtransactions yoluyla geliyor. Bu dünya çapında çeşitli Pokestops ücretsiz olarak elde, ama onlara almak ve onları aşağı nakit koymak için pek çok sebep olabilir yenilemek için bekliyor olabilir.

Bu daha da şaşırtıcı tüm Yapımı Pokemon git bu noktada Avustralya, Yeni Zelanda ve ABD'de sadece kullanılabilir olmasıdır. Tabii ki, bazı oyuncuların oyun indirirken diğer yollarla döndü, ama resmen Pokemon Git oynayabilir sadece bu üç toprakları olduğunu.

Planlanan dünya çapında lansmanı ile önümüzdeki birkaç gün Nintendo ve ufukta daha büyük bir başarı görebiliyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir