Pokemon Go Sunucu Sorunu bağlanamıyorum GPS bulunamadı hatası

Şu anda itibariyle, Avustralya, Yeni Zelanda ve ABD'de çıktı. sunucuları kendi fırlatma hafta için aşağı olmak diğer ülkelerde sayesinde oyunun serbest bırakılmasını durdurmak zorunda kaldı. diğer ülkelerde nihayet çılgınlığı deneyimi için bir şans almak için gidiyoruz gibi şimdi görünüyor.

Tarafından bildirildiği gibi Wall Street Journal , Go önümüzdeki birkaç gün içinde Avrupa, İngiltere ve Japonya'da olacak. Onlar “bu bilgiler var söz oyun planları aşina insanlar “. Niantic fazla ülke eklenmektedir oyunun sunucuları kadar yapacak şimdi emindir gibi görünüyor.

şu anda her yerde mevcut olmadığı halde oyun için ilk hafta büyük olmuştur. o ABD, Avustralya ve Yeni Zelanda'da çıktığından beri, neredeyse herkes oynuyor. Her kökenden gelen birçok kişi bunu oynamaya başladı nasıl eski fark etmez.

sunucular biraz yamalı, ama çok ciddi bir şey var. Bunlar genellikle bir süre için aşağı gitmek, ama sonunda geri gelmek. Niantic sunucularını sabitlemek için oyun için dünya çapında serbest durdurdu. diğer ülkelerde çıkarıyor umarım zaman, her şey iyi olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir