Mobile Legends Bang Bang heroların comboları

Mobile Legends oyununda bir Pro olabilmek için sadece itemlerle değil aynı zamanda yürütme becerilerinizin de iyi bir kombinasyonda olması gerekir. Bu yüzden bu kılavuzda oyundaki her kahramanın kombinasyonunu paylaşacağız. Bu, tüm kahramanlardan oyunumuzda belirli kahraman kullanmanın ileri ucu ile ilgili rehberimizi tamamlamak için. Ayrıca, bu kombinasyonun her kahramanın tipik yapısından kaynaklandığını düşünmelisiniz. Hadi bakalım!

Akai combo – Tek bir hedeften vazgeçtiğinizde ana açılımınız birinci becerinizle – ikinci beceri ile daha fazla kalabalık kontrolü elde etmenizdir. Ve takım çatışması için, kombinasyonunuz nihai olmalı – 2. beceri – ve bir öldürmeyi garantilemek için 1. beceri. Gördüğünüz gibi nihai kullanımını tipik bir oyuncu gibi yapmamaktayız. Bunun nedeni önceden tahmin edilebilir olmasıdır. Rakibiniz size bu beceriyi kazandığınızı gördüğünde etkileşime gireceğinizi düşünecek ve sizi kolayca kaçacaktır. Takım dövüşünde bu etkili çünkü akai'nin son noktasını atlatabilen kahramanlar bile var, çatışma olarak vuracağınız daha az hareketli kahraman olacak.

Alice combo – Bu kahraman, oyunda etkili olması için iyi bir kombinasyon gerektirir. Neyse ki AoE hasarıyla uğraşan becerilere sahiptir, böylece hedefe ulaşmanız zor olmayacaktır. Ancak elbette vurduğunuz düşman ne kadar çok olursa o kadar iyi olur. Alice becerilerinin uygulanması, ilk beceri olacak – ilk beceri yeniden aktivasyon yaklaşımı – ikinci beceri – nihai olacak.

Alucard combo – İlk beceri (gap close) – ikinci beceri (hasar) – AoE hasarı için lifesteal ve reaktivasyon için mükemmel olan basit combo'ya sahiptir. Bazı oyuncuların Alucard'ın nihai ilkini onları tahmin edilebilir kılan şekilde kullandıklarını gördüm. Emin değilseniz, sadece eyleminizi ortaya çıkaracak nihai amacınızı kullanmayın. İlk beceri özlümeniz halinde de katılmayın. Esnit olarak ticareti kazanmak için gidiyorsanız, anahtarınız aynı maddedir – ilerleyişinizde.

Alfa combo – Alpha'yi squishy için büyük bir tehdit haline getiren şey onun uçurum kapanış yeteneğidir. Dolayısıyla, nihai, o zaman ikinci beceri ile kombinasyona başlayın ve yavaşlığınızdan dolayı, ilk becerinizle iyi bir hassaslığa sahip olacaksınız. Çoğunlukla oyuncuyu ilk becerilerini spam olarak görürüm ve bir kez isabet ederseniz, nihai ve 2. beceri kullanımında herkese gideceklerdir. Tamam, ancak daha agresif Alfa için veya hedefin üzerinde büyük bir avantajın olduğunu düşünüyorsan, nihai – 2. beceri ve 1. beceri için git.

Balmond combo – Basit olmasını sağlayın, hedefiniz ek hasar için yavaşsa ve son vuruşunuzu bitirme saldırısı olarak kullanırken, Balmond'un ilk becerisini aralık yakın, kalabalık kontrolü ve ardından ikinci beceri olarak kullanın. Herkes için gitmeden önce ilk beceri hedefinizi vurmak için beklemek gerekir.

Bane combo – Hedefinizi Bane'in 1. becerisiyle, sonra da onu öldürebileceğini düşünüyorsanız, en üst düzeyde vurun. Üstelik kulenin önünde nihai kullanmak iyi, bu nedenle kulübüne çift amaçlı saldırı için zarar vereceksiniz.

Bruno combo – Spam Bruno , düşmanlarınızın Hp'sini mümkün olduğunca azaltmaya yönelik ilk beceri. Sonra, hedefinizin tamamını öldürebileceğinden eminseniz, 2'nci becerinizle ve nihai ile tüm içeri girin.

Chou combo – Chou'nun 2. skill'iyle etkileşime girerek kalabalığa karşı bağışıklık kazanacak ve hedefinize daha yakın olmanızı sağlayabilirsiniz. Sonra, iyi kabiliyet için ilk becerinizi atın. Hasar yeterli değilse, daha fazla hasar yardımı için hedefinizi müttefiklerinizle birlikte atmak için nihai hedefinizi kullanın.

Clint combo – Clint'in kombo komplike olmaması. Kendinizi savunmanız veya ileri doğru ilerlemeniz gerekiyorsa, ilk beceri ve nihai şartı spam ettirin ve 2. becerinizi kullanın.

Eudora combo – Eudora'nın elektrikli oku veya ikinci beceri ile başlayın, diğer yeteneklerinizin hassasiyetini arttırın. Böylece ikinci beceri (stun) olacak – birinci beceri (sihirli direnecek) ve büyük zararlar için nihai.

Fanny combo – Kapanış ve etkileşim yeteneği olarak 2'nci becerinizi kullanın. Sonra hasar için Fanny'nin 1. becerisine ve bitirme becerisi için nihai beceriye git.

Franco combo – Franco birinci becerisini iyi bir başlatıcı olarak, daha sonra 2. beceri daha fazla hasar ve kalabalık kontrolü ve nihayetinde ek devre dışı bırakmak için nihai.

Freya combo – Freya'nın ilk yeteneklerini kullanıp daha sonra hasar ve savunma istatistiklerinizi iyileştirmek için nihai, ek hasar ve kalabalık kontrolü için 2. beceri kullanın. Henüz iyi beslenmediyseniz, takım arkadaşınızdan iyi bir şekilde takip ettiğinizden emin olun.

Gord combo – 2. beceri ve nihai için iyi bir ayar olacak kalabalık kontrolü için birinci beceri. Pasif kullanarak daha fazla hasar istifleyerek Gord'un açılımını iyi yürütmeniz gerekiyor.

Hayabusa combo – Birincil ilgi çekici beceri, onun sivrisinek hedefine daha yakın gitmek için mükemmel olduğu onun nihai. Kalabalık kontrolü için birinci beceri ve ikinci bitirme beceri zararı onun 2. becerisidir.

Kagura combo – Herkese açık olanlardan daha çok spam gönderiyor. Fakat yeteneklerini yerine getirmek için zinciri etkili kılmak için ikinci beceri için ikinci beceri, ek hasar için son beceri ve bitirme becerisi için ilk beceri ile daha iyi başlar.

Karina combo – Boşluk kapanma yeteneği ile ilk kabiliyetinizle meşgul olun. Hedefinizi öldürmek ve cooldown sıfırlamayla artırmak için nihai hedefiniz için yeterli hasara sahip olduğunuzdan emin olmak için 2. becerinizi bırakın.

Layla combo – Sadece daha fazla serbest vuruş için zaman kazanmak için mümkün olduğunca ilk beceri ve ikinci beceri spam. Tek bir hedefi hedefliyorsanız, onu sonuna kadar öldürmen için yeterli yaşamı olduğundan emin olun. Çatışma halinde, nihai hedefinizi kullanabilir ve çekinmeden birkaç hedefi vurabilirsiniz. Öldürüp öldürmemeniz önemli değil çünkü AD taşırken temel saldırı birincil zarar çıktı.

Lolita combo – Diğer başlatıcıyla aynı, ilk becerinizin hedefinize başarıyla ulaşmasını beklemeniz yeterlidir, hedeflerinizi tüm iniş yapmadan önce onları devre dışı bırakmak için beklemeniz gerekir. Ayrıca, nihai hedefinizi birkaç hedefin üzerinden gerçekleştirmeyi düşünebilirsiniz; böylece yavaşlarlar ve takım arkadaşı öldürmek için gidin.

Minotaur combo – Bu kahramanla kombinasyon yapmak için bir kural var. İçeri girmeden önce öfkenin dolduğundan emin olun. Beceri ile çok kolay idam. Birkaç hedefiniz olduğunda nihai hedefinizle başlayın veya bir hedefi hedefliyorsanız ve nihai izlemi kullanıyorsanız 1. becerinizi kullanabilirsiniz.

Miya combo – Mümkün olduğunca birinci derecede yeteneklerinizi spam edin, size birkaç minion için son bir hit yapın. Ancak saldırıları başlatmanın anahtarı 2. becerinizdir. Rakibinizin zararı aldığını gördüğünüzde, daha fazla saldırı hızı için nihai olarak takip edin ve esnaf yapın. İkinci becerinizden 4 hit sonra serbest vuruş yapmak için daha fazla zaman ayırmanıza izin verecek olan donacak.

Natalia combo – Oyundaki tüm kahramanlar ında, Natalia en ilginç komboya sahiptir; eğer bunu iyi uygularsanız, rakibinizin saldırıdan kurtulma şansı yoktur. Onun birleşimine gelince, önce çalılığa girerek görünmez olmanız gerekir. Görünmezlik halindeyken, hedefinize yaklaşın ve temel saldırılarla vurun. Basit bir saldırıyla onun doğruluğunu kaybedecek bir duman bombası yapın. Duman ekranında, ölene kadar düşmanınızı yavaşlatmak için nihai kullanın.

Nana combo – İlk beceri israf bu ekmek ve tereyağı gibi. Hedefinizi mevcut Hp'sine dayanarak öldürebileceğinizi gördüğünüzde, 2. beceri – birinci beceri – nihai kombinasyonunu yapın. 1. beceri hasarınızla daha iyi bir hassasiyet kazandıracak 2. beceriye ihtiyacınız var. Bunun, bir kaç hedefi vurabileceğini görürseniz, nihai ilkenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Rafaela combo – Sadece yeteneklerinizi şifalayın, özellikle iyileşirsiniz. Açılışında herhangi bir zorluk bulamıyorum. O sadece oyunda olan her şeyi kullanmakla ilgilidir. Ancak ortak bir kombinasyon olarak, önce yavaşlatmak için ilk becerinizle hedefinize ulaşmanız ve daha sonra hasar ve sersemletmeyi gerçekleştirmek için nihai hedefinizi kullanmanız gerekir. İlk yetenek, en sonun oyuncudan iyi bir hassaslık gerektirdiğinden setiniz olarak duracaktır.

Ruby combo – İkinci bir beceri, bir saldırı başlatmak için kullanacağınız şeydir. Hasarınız için 1. beceri ve ardından daha fazla devre dışı bırakma ve hasar için nihai hakikat. Becerilerinin çoğunun stun veya çekmeyi devre dışı bırakmasıyla birlikte Ruby için açılan çalıştırmak zor değildir.

Saber combo – Saber'in kombinasyonunu gerçekleştirmek zor değil. Tek yapmanız gereken 2. beceri ve nihai hedefi kullanarak hedefinize yaklaşmaktır. Oyunda eğilmediğiniz veya işaretçiler iyi beslenmediği sürece herhangi bir kaleci öldürürsünüz.

Sun combo – Bu kahraman çok basittir. Tüm yapmanız gereken ilk beceri ile hedef vurmak ve daha sonra ikinci beceri ile takip etmektir. Mümkün olduğunca çok doppelganger aktive ettiğinizden emin olun.

Tigreal – 1. beceri ile meşgul ol, çünkü yavaş olan ikinci beceri için iyi bir hassasiyet kazandırır. Çoğu oyuncu, öngörülebilir ve kaçmak kolay 2. beceri ile ilgileniyor gördüm. İlk yeteneklerinizdeki yavaşlık, titreşim veya diğer kaçma becerilerini kullanmadıkları sürece onları kaçınma şansı vermez. Böylece açılanma 1. beceri – 2. beceri – nihai olmalıdır.

Yun Zhao combo – Yakınlaşmak için Mızraklı saldırı kullanın ve sonra ilk hasar ve hasar için nihai olsun. 2. becerinizin, hareketliliğiniz de olduğu için hedefinize yaklaşmak için yeterli olmadığı bazı koşullar vardır. Bu sefer, nihai becerinizi 2. beceriyi ve 1. beceriyi iyi bir faydalılık ve hasar için kullanmalısınız.

 

Yeni herolar eklendikçe bu liste güncellenecektir!

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir