En İyi TFT Takım Kompozisyonu

Kompozisyonları 3 temel faktöre gore değerlendiriyoruz:

  • Tutarlılık: Bu oyun, oyundan oyuna ne kadar iyi bir performans gösteriyor ve makul bir başlangıç ​​verildiğinde bu oyuna ne kadar güvenilir bir halde inşa edebilirsiniz?
  • Genel güç:  Comp'ı başarıyla tamamlarsanız, öteki metalarla, bilhassa metada en yaygın olanlarla iyi mi eşleşir?
  • Esneklik:  Vakalar oyunda değişik şekilde ortaya çıkarken kompozisyonda ince ayarlar yapabilir ve ayarlamalar yapabilir misiniz? Bu vakalar, eşya şansı, rulo şansı ve düşman birimlerini ihtiva eder.

Bu üç faktörün kombinasyonu, ekip kompozisyonlarını S, A yada B olarak tanımlamamıza izin verir. Üçüne de haiz olanlar S'ye doğru eğilir, oldukça iyi olan sadece bazı alanlarda noksan olabilecekler B'ye doğru eğilir.

Yama 10.7 için En İyi TFT Kompozisyonları

Sibernetik: S katmanı

Sibernetik erken ve geç oyunlarda oldukca kuvvetli oldukları için öne çıkıyor, sadece orta oyunda geçiş yapmak oldukça zor olabilir. Bu yüzden, oyuncular erken oyun güç artışlarından yararlanmalı ve Ekko'yu 8. seviyede bulabilmek için ekonomilerini inşa etmelidirler.

Ekip kompozisyonu açıklaması:

Sibernetikler, yalnız 1 eşya tutarak ek sıhhat ve hasar alma mevzusunda büyük bir ikramiye haizdir. 6 sibernetik ile bonus istatistikleri hakkaten toplanmaya başlıyor.

Ne vakit yapılır:

Erken sibernetik birimler yada erken bir Irelia bulursanız. Olimpik Yaylar ve BF Kılıçları da bu yapı için gidebileceğiniz iyi bir göstergedir.

Jhin ve Arkadaşları: S-tier

(Daha ilkin Mystic Jhin), bu comp Jhin çevresinde dönüyor ya 4 öncü ve 2 mistik ya da 4 mistik ve 2 öncü taşır. Öteki birimler eşleşmeye dayalı esnek bir müdafa sağlamış olduğu için bu, Jhin için oldukca esnek bir temel oluşturur.

Ekip kompozisyonu açıklaması:

Bu comp, 4 Vanguard'ı fizyolojik hasar kompozisyonlarına karşı sağlam bir sayaç olarak kullanır ve Jhin ve Ashe'yi düşmanları yavaşça yenmek için arka hat hasar satıcıları olarak kullanır. 4 Öncü ve göksel ile Jhin, takımınızı öldürmeden ilkin düşmanları vuracak.

Ne vakit yapılır:

Erken bir Jhin bulabilirseniz yada çekirdek birimlerini naturel olarak buluyorsanız, bu comp için gidin. Jhin için iyi eşyalara haiz olmak da başarının anahtarıdır.

Koruyucular: A katmanı

Koruyucular Xin Zhao'nun bir ekibi sert bir halde taşıyabildiğini görmüş oldu. Xin'nin bir Ejderha Pençesi olduğu sürece İsyancılar ile kuvvetli bir eşleşmesi var. Bununla beraber, İsyancılar sinirlendiğinde, Jhin ve Arkadaşları daha oldukca parlayacaklar, bu sebeple Jhin Koruyucularla bir halde uygun bir eşleşmeye haiz.

Ekip kompozisyonu açıklaması:

Bu comp, devamlı kalkan ve yaşam çalmalarını elde eden bir ekip oluşturmak için koruyucu sinerjisini kullanır. Bu comp 4 mistik de çalmış olduğu için son aşama müdafa odaklı.

Ne vakit yapılır:

Oldukca sayıda erken koruyucu birim bulursanız, bu comp mükemmel bir tane olabilir. Zekice bir halde, rahat bir halde parçalamak için Zincir ve Negatron Pelerini şeklinde daha müdafa eşyalarına haiz olmak istersiniz.

Makine İnfiltratörleri: A katmanı

Mech Infiltrator, piyasaya sürüldüğünde daha azca popülerdi, sadece zaman içinde daha popüler hale geldi. Kai'Sa, Shaco ve Annie şeklinde 3 maliyet birimine gitmek, tüm yükseltmelerinizi yapabiliyorsanız ekibinizi durdurulamaz hale getirebilir.

Ekip kompozisyonu açıklaması:

Bu comp yavaş bir rulo comp, kısaca devamlı 50 altının üstünde kalmak ve her turda yalnız altın ilgi altın isterim. 7 seviyesine geçmeden ilkin minimum bir 3 yıldız yapmak istiyorsunuz.

Ne vakit yapılır:

Bu birimlerin birçoğu yüksek maliyetlidir, sadece Annie ve Kai'Sa erken oyun alımlarınızdır. Kai'Sa yada Annie'nin birden fazla çiftini bulursanız, bu kompozisyona gidin. Erken Shacos bulmak da bu comp zorlamak destek olacaktır. Eşyalar oldukça esnektir sadece devamlı Guardian Angel yapımına öncelik verir.

Oda & kahvaltı: A-tier

Ne vakit yapılır:

Erken bir Jhin bulabilirseniz yada çekirdek birimlerini naturel olarak buluyorsanız, bu comp için gidin. Jhin için iyi eşyalara haiz olmak da başarının anahtarıdır.

Büyülü Makine: A katmanı

Sızıntı yapanlardan daha çok büyücü bulursanız Magic Mech, Mech Sızdırıcılara karşı sağlam bir alternatiftir. Sızıntı yapanlar ekibinizin arka çizgiye daha kolay nüfuz etmesine izin verir, sadece büyücüler de zırhlı düşmanlara karşı ağır patlama hasarı için sağlam olabilirler.

Ekip kompozisyonu açıklaması:

Magic Mech, ek büyü hasarı için sihirbazları Super Mech'in gücü ile birleştirmeyi düşünüyor. Birimler üstünde Morello tesiri ve yıkıcı bir yapı ile, bu comp rakibin panoları kolayca patlayabilir.

Ne vakit yapılır:

Erken bir Fizz'i yakalayabilir yada erken yükseltilmiş bir Rumble yapabilirseniz, bu yapı oldukça kolay bir halde yapılabilir. Büyücü birimleri esnektir ve yapıya ondan sonra eklenebilir.

Asiler: A katmanı

Yama 10.6'da 6 İsyancı güçlendi ve ASol ve Gangplank'ın sinirleriyle bu comp kesinlikle kuvvetli olacak, sadece artık her maçı yalnız çizgi yitirmek ve İsyancıları zorlamak kolay olmayacak.

Ekip kompozisyonu açıklaması:

Asiler, Aurelion Sol devralıncaya kadar devam eden Master Yi yada Yasuo'yu kullandığı için tüm oyun süresince kuvvetli bir oyun. Aurelion Sol olmadan geç oyuna devam etmeyeceği için süratli bir halde 8. seviyeye ulaşmak bu comp için önemlidir.

Ne vakit yapılır:

Erken bir isyancı birimi bulursanız ve sağlam bir iktisat yapmaya başlarsanız.

6 Sorcs Obliterate: B katmanı

6 Sorcs geleneksel bir comp değildir ve tutarlılığı olmadığı için pek oldukca şahıs onu çalıştırmaz, sadece ünitelerinizi yuvarlayabiliyorsanız bazı potansiyele haizdir.

Ekip kompozisyonu açıklaması:

Bu comp neredeyse kesinlikle sinir olacak, bu yüzden hala yapabilirken oyna! Miss Fortune% Max Health kabiliyetine haiz ve 6 Büyücü ve Mücevherli Gauntlet ile kanal zamanı% 100 düşman maksimum sağlığını geçiyor. Aurelion Sol ve Gangplank ek olarak büyük hasar veren geç oyun birimleri.

Ne vakit yapılır:

Bu comp Neeko'nun Galaksisinde oldukça tutarlı bir halde zorlanabilir, bu sebeple durdurulamaz bir güç olmak için yalnız 1 Miss Fortune, Gangplank yada ASol bulmanız gerekir. Bu olmadan, ekonominizi süratli bir halde 8. seviyeye yada aşırı altınla vurmak için bir yitirme çizgisi taahhüt etmeniz yada iyi bir winstreakiniz olması gerekir.

Chrono Snipers: B katmanı

Chrono Snipers, Jhin ve Friends'e iyi bir alternatiftir, sadece öncülerin ve mistiklerin sağlayabildiği aynı müdafa kabiliyetinden yoksundur. Oyun size 3 yıldız Caitlyn ve Shen vermedikçe, Jhin ve Arkadaşları Chrono Snipers'tan daha tutarlı olacaklar.

Ekip kompozisyonu açıklaması:

Chrono, tüm bonus hücum hızıyla arka çizginizi canavarlara taşımanın geç oyun potansiyeline haizdir. Jhin ve Caitlyn de takıma keskin nişancı getirdikleri için naturel çiftler.

Ne vakit yapılır:

İyi oranda erken chrono birimi bulursanız yada erken bir Jhin bulursanız.

Galaksinin Koruyucuları: B katmanı

Galaksinin koruyucuları bazı oyun ve deneyler gördüler, sadece İsyancıların büyülü hasar çıktısı bu kompozisyondan daha kuvvetli ve daha etkiliydi. Xin Zhao taşıma comps Dragon Dragon Pençe ile de bu comp için daha elverişsiz eşleşmeler yapmış oldu. Bununla beraber, meta daha çok hücum hasarına doğru kayıyorsa, bu kompozisyon hala bir miktar potansiyele haizdir.

Ekip kompozisyonu açıklaması:

Galaksinin Koruyucuları, Syndra'nın zaman içinde hasara yol açma kabiliyeti ile ekibin ana taşıması haline gelmesine izin veriyor. Mana eşyalarıyla, kürelerinin tahtada birikmesine izin vererek dövüşü onlarca defa yapmış olacaktır.

Ne vakit yapılır:

İyi bir Yıldız Guardian başlangıcınızın yanı sıra oldukca fazla gözyaşı var ise bu yapıya gidin. Syndra 3 maliyetli bir birim olduğundan, doğru yapıya haiz olduğunuzu varsayarak bu yapıyı düzey 6'da zorlayabilirsiniz.

Şimdilik bu kadar! Her hafta ve gelecekteki yamalar için daha çok ekip comp önerisi yapacağız. TFT maçlarında bir şey ve iyi talih kaçırırsak yorumlarda bizlere bildirin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir