Pokemon Go oyununda nasıl takım oluşturabilir takıma girebilirim?

 oyuncuları İstasyonları alarak ve ihtiyaç zamanlarında birbirlerine yardım, takım halinde yukarı oluşturmak için izin verir. Tabii ki, bu ortaya çıktı çok oyuncu da çok kendi Roket Takımı’nı veya kuruluşun diğer bazı tip yapma sanıyordum. Gerçek bir şey olsa biraz daha az karmaşıktır. Oyuncular yazılan bir takım yapmak için nasıl soran ve kısa cevap olduğunu bunu yapamazsınız olduğunu.

sırasıyla kırmızı, mavi ve sarı, ya da Mystic, Valör ve İçgüdü: Ne yazık ki git sadece üç takım vardır. Aslında bir takımını kendiniz yapamazsınız, ancak bu üç tane katılabilirsiniz. süreç oldukça basit, ama oyunda daha fazla almak istiyorsanız adımları bilmek önemlidir.

bir ekip katılmak için önce bu oldukça düşük seviyesine 5. ulaşması gerekir git, bu yüzden bunu yapmak için zor olmamalı. Sadece sen ve mümkün olduğunca çok sayıda Pokestops uğrayıp tüm Pokemon yakalamak. Bu hızlı sizi yukarı seviyeye gerekir ve çok nüfuslu bölgede iseniz sadece, en fazla bir saat veya iki almalıdır.

Eğer 5. seviyede olduktan sonra sadece yakın spor salonuna kafa. Girince oyunda üç takımdan biri katılmak için istenir. Bundan sonra tüm hazırsınız. Sen spor salonları devralmak veya zaten ekibi tarafından kontrol edilir o savunmak yardımcı olacak. Biz bu inceliklerini açıklamak daha kılavuzları var, bu yüzden daha fazla bilgi için geri kontrol tutmak gerekir.

Git endişelenecek mekanik bir sürü çok karmaşık bir oyundur. Umarım biz herhangi bir soru ile yardımcı olabilir. Eğer Pokemon macera size yardımcı olacağını düşünüyorum herhangi kılavuzları varsa bize yorumların içinde bildirmek için emin olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir