Modern Bebek Beşikleri Modelleri 2019

Çağdaş bebek beşikleri modelleri ile bebekler anne kucağında yada babanın kollarında hissettiği itimatı ve huzuru hissedecektir. Beşikler bu yüzden oldukça önemlidir. Çağdaş bebek beşikleri seçilirken yatağın indirilip kaldırılabilir bilhassa olması tercih edilmelidir. Zira bebek günden güne gelişimini artırıp, emekleme ve sürünme dönemlerine girmiş olduğu süre, beşiği kullanabilme ve sahiplenme özellikleride artacaktır.

Bebek beşikleri modelleri kolay kir tutmayan, temizlenmesi kolay ve hijyenik olmalıdır. Bebek beşikleri modellerinde ahşap parmaklıkların ına bebeklerin sıkışmaması için daha minik ölçülerde yapılmış olmasına dikkat etmelisiniz. Bebeklerin diş çıkarma dönemlerinde beşikleri ısırdığı bilinmektedir. Bu yüzden seçilirken yağlı ve bileşik boyaların kullanılmadığı türler seçilmelidir. Daha fazlaca ahşap, MDF şeklinde araç-gereç çeşitleri seçilip, kaliteli boya ve cilalar ile üretilen bebek beşikleri modelleri tercih edilmelidir.

Çağdaş bebek beşikleri modelleri yerden yüksekliği annenin bebeğini yatağına rahatça koyabileceği ölçülerde tasarlanmış olmalıdır. Beşiklerin altında yer edinen çekmecelerde bebeğe ilişik eşyaların bir kısmının özenle konulduğu beşik modelleri oldukça çağıl stillerdir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir