Bekarlığa Veda Partisi Unutulmaz Olmalı

Mükemmel bir bekarlığa partisi için değişik tavsiyeler sunulur. Kendinizi oldukça güzel bir ortamda hissedecek ve anılarınızı asla unutmayacaksınız.

Bekarlığa Veda Partisi

Geleneksel kına gecesi partileri yerini bekarlığa veda partisine bıraktı. Doyasıya eğlenmek ise amaç Düğün öncesi kız arkadaşlarınızla mükemmel bigün geçireceksiniz.

Deli bir gece doyasıya eğlence yeni moda bekarlığa veda partisi geleneklerinde. Eğlenmek ve hemen sonra o güzel günlerin anısını yaşamak.

Erkekler Mars’tan Hanımefendiler Venüs’ten

Yazları ise bekarlığa veda partisi düzenlemelerini kent haricinde hafta sonu tatili olarak düşünenler dahi var. Dinlence ve eğlence ile beraber mükemmel bir bekarlığa veda partisi sizleri bekliyor. Erkeklerde son dönemlerde bilhassa darbukalı ve kemanlı bir parti hazırlıklarında kendilerini bulmaya başladı.

Davetlilere Hususi Yaratıcılığınızı Konuşturun

Yaratıcı bekârlığa veda partisi fikirleri anıların daha güzel olmasına yardım eder. Fotoğraf ve video çekimi oldukça mühim. Geceyi güzel kılacak eğlence daima mühim. Davetlilere hususi bir fal kavanozu daima dikkat çeker. Keyifli maniler ve hatıraların anılması. Değişik pastalar ile geceyi daha anlamlı hale getirebilirsiniz.

Hediyeler

Bekarlığa veda partisinde bilhassa küçük hediyeler sevdiklerinize dağıtmanız oldukça mühim. Gelin için hususi armağan sunmak oldukça lüzumlu.

Pudra ponponlar, küçük biblolar ya da küçük el kremleri. Darısı başıma yazılı giysiler ve fiyonklar daima dikkat çeker. Dantelli kına keseleri ve kına kutuları ise kesinlikle olmalı. El zilleri ise eğlencenize daha bir güzellik katacak.

Planlar Fazlaca Mühim

Organizasyonu daima evvel planlayın. Kimler davetli olacak ve menüde neler olacak oldukça mühim. İkramın ise leziz olması gerekir. Fotoğraf ve video çekimi ise hatıralar için lüzumlu. Her anınızın fotoğrafı çekilmeli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir