Balayı için Avrupa Turları

Son dönemlerde çiftlerin balayı planlarında ağırlıklı olarak tercih etmiş olduğu yerlerin başlangıcında yurtdışı geliyor. Sadece seçeneklerin fazla olmasından dolayı çiftler kendilerine en uygun seçenekleri bulmakta zorlanıyor.

Orta Avrupa Turları

Balayını Avrupa’da yapmayı planlayan çiftler, Prag-Viyana-Budapeşte turlarına gidebilirler. Gezim şirketleri tarafınca hazırlanan bu turlar genel olarak 7 gecelik hazırlanıyor. Hangi şehirde kaç gece kalacağınıza kendiniz karar veriyorsunuz sadece tek turla bu 3 şehri görmeniz mümkün.

Fransa Turları

Dünyanın en duygusal şehirlerinden bir tanesi asla şüphesiz ki Paris. Efsaneleri, hikayeleri, masalları ile aşkın şehri olan Paris için meydana getirilen turlar yardımıyla şehrin dört bir yanını gezebilirsiniz.

Avrupa Turları

Brüksel, Brugge, Lüksemburg, Amsterdam, Paris kent turu yapmak isteyen çiftlerse Benelux, Paris, Duygusal Yol Almanya turlarına katılabilirler. Bu turlar yardımıyla devamlı bir halde dolaşmak, yeni bölgeler keşfetmek isteyen çiftler, isteklerine erişmiş oluyorlar.

İspanya Turları

Avrupa turu seçimi yapmak isteyen çiftlerin en fazla beğenmiş olduğu lokasyonlardan bir tanesi İspanya. İspanya ile ilgili turlar değişik şekillerde hazırlanıyor. İsteyen çiftler Bordo, Bilbao, Barcelona, Toulouse, San Sebastian turlarını da içinde barındıran Atlantik Kıyıları – Barcelona turlarını; isteyen çiftler ise Büyük İspanya Turlarını seçebilirler. Bu turun içinde ise Bilbao, Segovia, Madrid, Barcekona, Cordoba, Granada, Sevilla şeklinde büyük şehirler içeriyor. Bu turlar içinden hangisi seçilirse seçilsin fark etmez, çiftler gidecekleri yerlerden büyük bir keyifle zaman geçirerek duygusal bir balayına haiz olacaklar.

Hollanda Turları

Keyifli ve alışılmadık bir balayı geçirmek isteyen çiftlerin balayı için tercih etmiş olduğu yerlerden bir tanesi Amsterdam. Kent içinde istenilen özelliklere haiz onlarca değişik oteli bulmak mümkün. Amsterdam şehrinin toplumsal ortamı, kanalları, eski tarzdaki evleri ile genel olarak sanatsever, gittiği yerlerde en dikkat etmiş olduğu şey rahatlık olan çiftlerin tercihi olmakta. Şehirde yer edinen Van Gogh Müzesi ise gelen çiftlerin en fazla gittiği yerlerden bir tanesi. Buraya gelen çiftler dünyaca meşhur ressam Rembrandt’ın evini, görkemli binaları, Jordan başta olmak suretiyle pek oldukça yere gidebilir ve muhteşem bir balayı geçirebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir