4 Farklı Düğün Davetiyesi Modeli

İnsanları düğüne çağırmanın en keyifli yolu olan davetiyelerin binlerce değişik çeşidi bulunuyor. Çiftler de yaptıkları araştırmalar sonrasında kendi tarzlarına ve düğünlerine en uygun olan davetiyeyi seçmeye çalışıyorlar. Sadece bir çok süre tam anlamıyla içlerine sinecek davetiyeyi bulamıyorlar.

Klasik Tarzdaki Düğün Davetiyeleri

İnsanların davetiye denilince aklına gelen ilk modeller klasik düğün davetiyeleri oluyor. Tüm davetiye firmaları tarafınca hazırlanan davetiyeler genel olarak en oldukca tercih edilen modellerden bir tanesi. Her ne kadar klasik olarak adlandırılsa da şimdilerde onlarca değişik seçenek çiftlerin beğenisine sunuluyor.

Fotoğraflı Düğün Davetiyesi Modelleri

Bilhassa de son dönemlerde çiftlerin bir kısmı davetiyelerinin üstüne kendi fotoğraflarını bastırmaya karar veriyorlar. Bunun içinse öncelikli olarak güzel bir fotoğraf çekilmesi gerekiyor. Fotoğraf çektirilirken ve damatlığa benzer şeylerin giyilmesi ise mühim. İsteyen çiftler ise esprili bir halde fotoğraf çektirebilirler. Daha sonrasında da davetiye firmasına gidilerek bu fotoğraf verilir, davetiyeler ile ilgili akla takılabilecek her türlü sual işareti de cevaplandırılmış olur.

E-Davetiye ve DVD

Devir artık teknoloji devri. Bu şekilde olunca da insanoğlu pek oldukca değişik mevzuda teknolojiyi takip ediyorlar. Şimdilerde ise artık çiftler klasik tarzdaki davetiyeleri kullanmak yerine bu biçim davetiyeler hazırlatıyor. Üstelik bu davetiyeler oldukca kısa süreler içinde insanlara ulaştırılabiliyor. Hazırlatılacak e-davetiyeler bir web sitesi hazırlatılarak ya da DVD formatında hazırlatılıp insanlara iletiliyor. Böylece insanların çevrelerindeki kişiler evlilik tarihini, düğüne davetli olmalarını siz değerli ziyaretçilerimizin sesinden duyuyor. Bu biçim bir davetiye hazırlamak için öncelikli olarak iyi bir araştırma yapmanız gerekmekte. Davetiye için çekimlerin başlaması öncesinde alıştırma yapabilirsiniz.

Obje Seçimi Davetiye Modelleri

Yurtdışındaki pek oldukca çift artık düğün davetiyelerini hazırlarken onların deyim yerindeyse ölümsüz olması adına birbirinden değişik seçenekleri ortaya koyuyor. Bu seçeneklerin başlangıcında ise obje davetiyeler gelmekte. Kitap ayrıcı, kutu, şişe benzer biçimde pek oldukca değişik obje davetiye olarak kullanılabiliyor. Üstelik isteğe bağlı olarak objelerde değişiklik olabilir. Düğün temasına uygun hazırlanacak objeler ile düğün için en baştan hazırlıklar yapılabilir, kişiler de iyi mi bir düğüne geleceklerini biliyor olurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir