Ankara’da Evlenecekler için Düğün Mekanları

Düğün mekanı denildiği vakit insanların akıllarına ilk olarak gelen yer İstanbul olsa da artık her şehrin kendine özgü düğün mekanları bulunuyor. Dolayısıyla çiftler artık mekan seçimi yaparken kendi şehirlerindeki mekanlara ağırlık veriyor. Şimdilerin en gözde şehirlerinden bir tanesi ise Ankara.

Havuz Başı Düğünler İçin Aqua Apple Garden

Kapalı ve açık alanları ile çiftlere istediklerini vermeyi başaran yerlerden bir tanesi olan Aqua Apple Garden; havuz başlangıcında kır düğünü isteyen kişilerin ideal mekanı. Çayyolu bölgesi içinde yer edinen bu mekan bilhassa de ekonomik fiyatlı bir yer bulmak isteyenlerin tercihi. Kapalı alanda 375 kişiyi ağırlayan mekan açık alanda ise 1000 kişiyi ağırlıyor.

Kent İçinde Kır Düğünü İçin Çakıl Wedding

Bahçelievler'de yer edinen Çakıl Wedding, standart paket içine yiyecek menüsü, düğün pastası, alkolsüz içecekler, video çekimi ve süslemeyi ekliyor. Böylece çiftler mekanı seçtikten sonrasında kolaylıkla bilgileri netleştirmeye başlayacaktır.

Kaliteli Düğünlerin Adresi Erguvan Kasrı

550 kişilik açık, 275 kişilik kapalı düğün mekanı olan Erguvan, Gölbaşı'nda bulunuyor. Burayı seçen çiftler, işlem sonrasında bilgileri netleştirmesi gerekmektedir.

Kulüp Organizasyonları İçin Wonders Event & Wedding

Yenimahalle'de bulunan Wonders Event & Wedding, kişilere havız, kır, tabiat ve bahçe manzarası sunuyor. Ek olarak Anıtkabir ve Kocatepe manzarasına haiz olan mekanın kapalı alan kapasitesi 300 şahıs iken açık alan kapasitesi ise 1000 şahıs.

Şehrin Popüler Mekanı Mydonose Weddings & Meetings

Ankara'da bulunan pek oldukca çiftin en fazla tercih etmiş olduğu mekanlardan bir tanesi olan Mydonose Weddings & Meetings oldukça değişik hizmeti bünyesinde barındırıyor. Kokteyl kapasitesi 700 olan mekanın yemekli düğün kapasitesi ise 450 şahıs. Belirli dönemlerde çiftlere fırsatlar sunan mekanın değişik paketleri bulunuyor. Çiftler burada düğün, nişan ya da kına gecesi organizasyonları yapabilir.

Eksiksiz Bir Düğün İçin Crowne Plaza Ankara

Düğünün muhteşem geçmesini isteyen çiftler Crowne Plaza Ankara'yı seçiyor. Düğün paketi içinde çiftlerin en fazla istediği her şey eksiksiz bir halde bulunuyor. Paketin detaylarını belirlemek isteyen çiftlerin yapmaları ihtiyaç duyulan tek şey ise yetkili kişiler ile iletişime geçmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir