2019 Düğün Davetiyesi Modelleri ve Örnekleri

Düğün Davetiyesi

Düğün hazırlıkları telaşesi içerisinde boğulmamanız adına düğün davetiyesi modellerini sizlere sitemizde sizlere sunmaktayız. Böylelikle düğün hengamesi içerisinde davetiye gibi küçük bir meselenin büyüyerek sizleri rahatsız etmesinin önüne de geçilmiş oldu.

Her Bütçeye Uygun Fiyatlar

sizlere birbirinden farklı fiyatlar ile sunulmaktadır. Bu kapsamda eğer sade ve ucuz bir davetiye istiyorsanız o halde daha uygun fiyatlarla davetiye alabilirsiniz. Ayrıca bu davetiyeler sade olmalarına rağmen tasarımları oldukça şıktır ve rahatlıkla kullanılabilir.

Eğer daha gösterişli olsun renkli, kabartmalı ve bol desenli olsun istiyorsanız o halde biraz daha fazla ücret ödeyerek bu modellere sahip olabilirsiniz.

Davetiye Fiyatları

Düğün, nişan ve kınalarda kullanılan davetiyelerin örneklerini sitemizde bulabilirsiniz. Bu kapsamda sitemizde bulunan taslaklar içerisinden seçimlerinizi yapabilir ve yazdırmak istediğiniz metinleri matbaalara iletebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Fiyatlar

Her davetiye için davetiye fiyatları 35 TL'den başlayarak 145 TL'ye kadar çıkmaktadır bu fiyatlar 100 adet davetiye içindir. Eğer 200 adet sipariş verilirse bu durumda ücret değişecektir. Dolayısıyla orantısal olarak daha uygun bir fiyata geleceğini ifade edebiliriz.

Davetiye fiyatları sizlerin taleplerine göre değişiklik arz etmektedir. Bu doğrultuda kullanılan kağıt türü, kabartma olup olmaması gibi seçenekler fiyatları yakından etkilemektedir.

Düğün Davetiye Fiyatları

Birbirinden farklı birçok davetiye modeli olması sebebiyle düğün davetiye fiyatları bir hayli değişkenlik göstermektedir. Bu fiyat değişiklikleri davetiyelerde kullanılan malzemeler ve tekniklere göre değişiklik göstermektedir. Ancak bu pahalı olanın güzel olduğu anlamına gelmeyecektir. Eğer sade bir davetiye istiyorsanız bu durumda hem tam istediğiniz gibi bir davetiyeye sahip olabilirsiniz hem de çok cüzi fiyatlar ödersiniz.

Fiyat Aralıkları

Düğün davetiye fiyatları 100 adet üzerinden değerlendirilmektedir. Bu kapsamda 100 adet davetiye fiyatları 35 TL'den başlamakta ve 150 TL'ye kadar çıkabilmektedir. Dolayısıyla zevkiniz ve bütçeniz uyarınca dilediğiniz bir şekilde tercih yapabilirsiniz. Bu sayede de ucuzluk ile kaliteyi bir arada yakalamış olursunuz.

Düğün Davetiyesi Modelleri

Hayatımızın en özel günlerinden birisi olan düğünlerimiz için düğün davetiyesi modelleri de bir o kadar özel olmalıdır. Bu sebeple kendine has tarzıyla sizlerin karakterini yansıtan bir davetiye bastırabilmek için sitemizde birçok farklı modeller bulunmaktadır.

Sade modeller ile daha ağır bir görünüm çizebilecekken renkli ve cafcaflı davetiyeler ile de oldukça renkli ve neşeli bir karaktere sahip olduğunuzu resmedebilirsiniz.

Yatay ve Dikey Sayfalar

Düğün davetiye modelleri isteğinize bağlı olarak dikey veya yatay olarak hazırlanabilmektedir. Bunun yanı sıra kullanılacak kağıdın cinsi, yazılacak yazılar ve yazı şekilleri tamamen sizler tarafından belirlenmektedir. Bu sebeple ortaya tamamen sizin eseriniz olan bir davetiye çıkacaktır.

Davetiye Modelleri

Sitemizde sizlerin istifadesine sunulan birbirinden farklı davetiye modelleri bulunmaktadır. Herkes gibi sizler de elbette ki özel günlerinizde kullandığınız davetiyelerin herkesten farklı olmasını isteyebilirsiniz. Bunun farkında olan bizler de sitemizde sizlere birçok farklı model sunmaktayız.

Farklı Desen ve Renkler

Davetiye modelleri için kullanılan renkler ve desenler oldukça geniş bir skala içerisinde yer almaktadır. Bu kapsamda yatay veya dikey şekillerde davetiyeler hazırlanabilmekte ve bunun yanı sıra isterseniz kabartma dahi yapılabilmektedir. Zarflı olan modeller bulunduğu gibi zarfsız olup açılıp katlanabilir davetiye modelleri de bulunmaktadır. Ayrıca kullanılan kağıtların türleri de farklılık arz etmektedir. Dolayısıyla eşsiz davetiye modelleri ile kimseyle pişti olmayacak ve özgün bir davetiye bastırabileceksiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir