Grip nasıl geçer? Kış gribi tedavileri nedir?

Sağlık 06 Ara 2015 23 Okunma

Son yüz senenin en yaygın hastalığı olan grip her yıl neredeyse tüm insanların minimum 1 kez yakalandığı hastalıktır işte bu durumda diye sormadan edemiyor insan. Grip nasıl geçer sorusunun bir oldukça cevabı olabildiği benzer biçimde, hastalığı atlatmanın da şekilleri farklılık göstermekte. Grip için bitkisel çözümlerin başlangıcında çoğu zaman gelmektedir. Hatta hususi karışımlar bile bu hastalığa yönelik elde edilmiştir. Ilık süt, içine birazcık karabiber birazcık da bal koyup bu karışımı tüketmek yüksek enerji vereceğinden hastalığa iyi geldiği söyleniyor.

Grip nasıl geçer grip nasıl geçer

Bir öteki yöntem ise zencefil, karanfil, tarçın, ıhlamur ve bir iki karışımı da ekleyip bunun çayını yapmış olup içmektir. Benim kullandığım bir yöntemdir ve 2 günde ayağa kaldırıyor insanı :) grip nasıl geçer

Kış gribi tedavileri nedir sorusuna tıbbi açıdan yanıt vermek gerekirse de, gribi atlatmanız için gene kendi kullandığım ilaç olan nurofen cold flu ve thera flu ilaçları fazlaca etkili olmaktadır. Her eczanede bulunan bir ilaç olup, tesiri acele görünmektedir.

Unutmadan söyleyeyim, son 1 haftada Rusya ile olan LİMON mevzusu aklıma gelmişken; gribi atlatmanın bir öteki yolu da yarım limonu kabuğuyla beraber yemekten geçmektedir.

grip nedir nasıl geçer bro

Yorumlar


Sen de Yorumla!