Kösele ayakkabıların en gözde modelleri

Kösele, ayakkabı tabanında kullanılan materyaldir. Kimyasal maddeler ile hayvan derilerinin özel havuzlarda işlenmesi sonucu elde edilen kösele oldukça sağlam yapıdadır. Ayrıca, doğal olduğu içinde çok sağlıklıdır. ülkemizde olduğu kadar Avrupa ülkelerinde de yaygın olarak kullanılmaktadır.

Geçmişten günümüze taşınmayı başaran kösele ayakkabı yazın ve kışın kullanılabilir. Teri emme özelliği olduğu için ayaklarınızın rahat etmesini sağlar. Ayrıca, ayakkabıların korkulu kabusu ayak kokusunun da en büyük düşmanıdır. Doğal yapıdaki kösele ayakkabılar hassas yapıdadır. Bu nedenle kullanımına dikkat edilmesi gerekir. Ek olarak temizliğine de özen gösterilmesi halinde uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Kösele ayakkabı sahipleri yakaladıkları rahatlık nedeniyle farklı modeldeki ayakkabıları kullandıklarında zorluk yaşayabilir. Zira, köselenin sunduğu konforu özleyeceklerdir. Kösele tabanlı ayakkabılar bordo, camel, çay, beyaz İtalyan, antrasit renk seçenekleriyle uyum içerisindedir. Klasik giyim sahibi kişiler tarafından tercih edilmektedir. Yaz aylarında serin tutması yüzünden müdavimi fazladır. Ayağınızda yokmuş hissi verdiği için rahatlığın keyfini çıkarmanızı sağlar. Kösele tabanları yere yumuşak dokunuşlarla basmanıza olanak tanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir