Hızlıca kilo vermek isterim

KİLO VERDİREN YİYECEKLER

Kilo yitirilmesine faydası olan yiyecekler, ayrı ayrı tüketilebileceği şeklinde günlük yiyecek kombinasyonlarında da tüketilebilir. Bazı yiyecekler bilhassa doğru tüketilerek zayıflamaya destek olabilir. , kalori ve protein miktarları Cilt.net farkıyla sizlerle.

Kilo Verdiren Yiyecekler Listesi

Ceviz Nasıl Kilo Verdirir?

Ceviz bayağı fazla antioksidan içermektedir. Kilo kaybı, kolesterol benzer halde durumlara etki eden ceviz yüksek kalorili olduğundan aşırıya kaçmadan yavaş yavaş ve sıkça tüketilmelidir. Ayrıca cevizi kuruyemiş haricinde salatalarda ve tatlılarda da tüketebilirsiniz.

Ispanak Ve Kilo Vermeye Etkileri

Bu yeşil sebze lif, su, antioksidanlar, D ve Avitaminleri, magnezyum, potasyum ve demir şeklinde mineraller açısından oldukça zengindir. Kalori miktarı düşük olduğundan şaşırtıcı şekilde zayıflamada etkilidir. Ayrıca lifli yapısı ile oldukça tok tutma özelliğine haizdir hızlı zayıflama nasıl mı?

100 gram ıspanakta

Kalori (kcal): 26
Proteinler (gr): 2
Karbonhidratlar (gr): 2,9
Yağ (gr): 0,7
Demir (mg): 1.14 şeklinde naturel değerler ile sıkça tüketilmelidir.

Acı kabak

Düşük kalorili acı kabak bitkisi hipoglisemik ve insülin içinde ne olduğu ile doğan şifadır. Kan dolaşımını artırarak yağ yakmayı hızlandıran acı kabak zayıflamada etkilidir. Sebze yemeklerinde, güveçte, tavuk yada balık yemeklerinde acı kabak tüketilebilir. Acı kabağı pişirmeden ilkin 5 dakika tuzlu suda bekletmelisiniz.

Pancar

Pancar vücut direncini artıran ve dayanıklılık veren bir bitkidir. PAncarminareler ve naturel şekerler içinde ne olduğu ile potasyum, folik ilişik ve lif bakımından da oldukça zengindir.Protein, kalsiyum, lif, beta karoten, A ve C ve Bvitamini ile pancar kilo vermek isteyenlerin sıkça tüketmesi gereksinim duyulan bir besin deposudur.

Pancar Suyu Hazırlama

2 orta boy pancar, 2 portakal, 5 dilimTaze ananas ve limon suyunu Blenderde karıştırıp hazırladığınız pancar suyunu her gün içerek kilo verebilirsiniz.

Badem

Kan şekerini dengeleyen badem ek olarak tok tutucu özelliği ile zayıflamada destek olmaktadır.

Elma

Az kalori oranı ile her öğünde aperatif olarak tüketilebilen elma, lifli yapısı le oldukça tok tutucu ve kilo verdirici bir meyvedir.

Kilo Verdiren Diğer Yiyecekler

Siyah Fasulye
Karnabahar
Tarçın
Zerdeçal
Sarımsak
Mercimek
Muz
Domates
Zeytinyağı
Lahana
Yumurta
Kahve ( günde 1-2 bardak şekersiz)
Armut
Bitter Çikolata
Mısır yulafı
Karpuz
Salatalık
Avokado
Yoğurt
Fındık
Limon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir