Garanti Bankası IBAN Numarası Sorgulama

sorgulama için 444 0 333 arayabilirsiniz ya da sayfada derhal aşağıda bulunan bağlantıya tıklayıp ‘nın resmi sitesinden öğrenebilirsiniz.

Buraya tıklayarak Garanti Bankası IBAN numaranızı öğrenebilirsiniz!

garanti bankası iban numarası sorgulama bilhassa Türkiye'de yaşayan neredeyse bir oldukça firmanın ve iş yerinin kullandığı (maaş kartı vb. işlemler için) bir banka olup bu banka 1946 senesinde, Ankara'da kurulmuş bankadır. Türkiyenin en büyük işlem hacmine haiz 2. bankası olduğu söyleniyor wikipedia'da. Kurulum aşamasına yönelik ufak bir anektot şu şekildedir;

Garanti Bankası IBAN Numarası Sorgulama

 Garanti Bankası'nın yönetiminde iki kuvvetli kurum yer almıştır Doğuş tüm ortaklık ve Banco Bilbao Vizcaya Argentaria S.A. (BBVA) eşit ortaklık ilkesiyle hareket ederler. Garanti Bankası'nın hisseleri Türkiye'de, depo sertifikaları ise İngiltere ve ABD'de işlem görmektedir. Bankanın, Borsa İstanbul'daki halka açıklık fiili dolaşım oranı 2014 yılının ilk yarısı itibarıyla . 2014 verilerine nazaran bankanın net kârı Ü milyar 200 milyon 248 bin liradır.Bankanın etken büyüklüğü ise 218 milyar 918 milyon 504 bin TL'dir. Bankanın, Borsa İstanbul'daki halka açıklık fiili dolaşım oranı 2014 yılının ilk yarısı itibarıyla %49,95'tir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir