Doğal gögüs büyütme yöntemleri

Göğüs büyüklüğü kadınların kendine olan güvenini doğrudan etkiler. Ne yazık ki, çoğu kadın büyük göğüs boyutlarına ulaşamıyor ve bu yüzden özgüven eksikliği hissediyor. Göğüs büyütmek için, masraflı ve riskli ameliyatları seçen çok sayıda bayan vardır; bilmeyenler, için bazı ev yöntemlerini seçiyor. Büyük memeler elde etmenin en yaygın yolu olan masajı seçiyor.

Göğüslerinize günde yaklaşık 20-30 dakika masaj yaparsanız 30 günde bir bardaktan daha fazla büzüleceğini biliyor musunuz?

Kullanacağınız masaj yöntemi uygun olmalı aksi takdirde göğüslerde şişme meydana gelir. Burada, göğüsleri ile birlikte memenin geliştirilmesi konusunda konuşuyoruz.

Kan dolaşımını arttırmak için her iki elinizle gögsünüze masaj yapmalısınız:

gögüs masajı nasıl yapılır, gögüs ucu nasıl büyütülür
gögüs masajı nasıl yapılır, gögüs ucu nasıl büyütülür

Proclatin, göğüs masajı sayesinde daha büyük boyuta erişmesi için önemli bir rol oynar. Hormon, göğüsler düzenli olarak tetiklendiğinde, özellikle meme uçlarında üretilir.

Göğüslerinize masaj yapacaksanız, öncelikle elinizi mümkün olduğunca çabuk sürtünerek ısıtmanız gerekir. Eller yeterli miktarda ısı alırlarsa göğüslerinize göğüsleri tam olarak dokunarak yerleştirebilir ve içe doğru dairesel hareketle ovabilirsiniz.
Sağ el saat yönünde, sol el saat yönünün tersine hareket etmelidir. Bu süreç boyunca göğüslere doğru bakmanız gerekir. Sabahları en az 100 ila 300 dairesel ovuşturduğunuzdan ve yatmadan önce eşit bir önlem aldığınızdan emin olmak için bir şey de önerilir.

Dairesel sürtünme yaparken, ısınmanın derecesi nedeniyle cildin şişmesi için küçük bekleme süreleri unutmamalısınız. Sürtünmeyi yumuşak yapmak için bazı yağlayıcılar veya göğüs büyütücü kremler kullanılmalıdır. Bu, göğüslerinizin boyutunu nipel boyutuyla birlikte artırabilmenizin yoludur.

Göğüs boyutunu arttırmak veya meme başı boyutunu arttırmak için bu doğal yöntemi izliyorsanız, bir şey menstrüel akışınızın önemli ölçüde azaldığını bilmelidir. Çünkü göğüslerinize masaj yaptığınızda, normalde adet döneminde çok miktarda olan kan, onları büyütmek için göğüslere doğru akar. Sanki bu yeterli değilse, hormonlardaki artış PMS'nizi düşürecektir.

Böyle bir şeyi sizinle birlikte bulurken endişelenme. Bu, doğal masaj yöntemleriyle göğüs büyütme sürecini de kapsar. Göğüslerinizin meme başı büyüklüğünü verecek ve emin olabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey, göğüslerinize mükemmel bir masaj vermek için yağlayıcı olarak bir göğüs kremidir (başka şeyler de alabilirsin).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir