Cemiyetiniz İçin İsim Baskılı Yasin Kitapları

Yasin-i Şerif, mevlüt ve cemiyetlerde sıklıkla okunmakta ve dağıtılmaktadır. Yasin-i Şerif okumanın fazileti yüksek olduğu için müminler Yasin kitabını yanı başlarından eksik etmezler. Ayrıca şifa kaynağı olan ve okunması Peygamber Efendimiz tarafından da öğütlenen Yasin, cemiyetlerin vazgeçilmezi olmuştur. Özellikle doğum ve vefat mevlütleri gibi etkinliklerde okunan Yasin kitabı, aynı zamanda mevlüte gelen dostlara hediye olarak da dağıtılmaktadır. Böylelikle Müslümanlar arasında manevi bağlar güçlenecek ve sevaplar paylaşılmış olacaktır. Bilhassa isim baskılı Yasin kitapları, hediye edilmek bakımından oldukça uygundur. Mevlüte konu olan kişinin İsmi Yasin-i Şerif’in üst kapağına işlenerek hem hediye unutulmaz bir hale gelir, hem de mevlüdü okunan kişinin ruhuna sevap için dağıtılır.

İsim Baskılı Yasin Kitabı Toptan

İsim baskılı Yasin kitapları farklı renk ve boylarda üretilmektedir. Bu sayede müminler, diledikleri tasarıma sahip olan isim baskılı Yasin kitaplarını alma şansını yakalayabilirler. İsteyenler çanta boy Yasin kitabı alarak pratik ve kullanışlı ürünleri tercih edebilir, dileyenler ise büyük boy Yasin kitabını evde değerlendirebilirler. Kitap kapağının üstüne İsim baskısı yaptırmak siparişe göre olup, aynı zamanda müşteriler ölüm tarihi ya da doğum tarihi gibi ayrıntıları da yazdırabilirler. Burada cemiyet toplantısını planlayan müminlerin inisiyatifi önem kazanmaktadır. Kur’an-ı Kerim’in en nurlu surelerinden birisi olan Yasin, İsim baskılı haliyle hem daha şık, hem de daha anlamlı bir hediyeye dönüşecektir.

 

İsim Baskılı Yasin Kitabı Satın Al

İsim baskılı Yasin kitabı nereden alınır şeklindeki soruların yanıtını İhvan.com.tr adresi vermektedir. İhvan, birbirinden güzel ürünleri müşterileriyle paylaşırken özel isim Baskılı Yasin-i Şeriflerle mevlütlerinizi manevi olarak güçlendirmektedir. Sizler de toplu İsim Baskılı Yasin sipariş ederek ihtiyacınızı giderebilir ve dostlarınızla bu güzel hediyeyi paylaşabilirsiniz. İsim baskısı yaptırmak için İhvan sitesinin müşteri hizmetleriyle temasa geçebilir ve siparişinizi anında verebilirsiniz. Ayrıca farklı satın al seçenekleriyle ister taksitli, ister kapıda ödeme yoluyla ürünlere sahip olabilirsiniz. İhvan.com.tr, Yasin kitabı satın al işleminizi güvenle gerçekleştirebileceğiniz bir sitedir. Cemiyetlerinizi bu nadide ürün ile şenlendirmek isteyenlerin siteyi ziyaret etmelerini şiddetle öneriyoruz. Farklı Yasin çeşitlerini de aynı sitede rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bu bir ilandır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir