2020 Yeni Çin takvimi

'de ortalama 700 yıl ilkin ortaya çıkan 2020, günümüzde oldukça ilgi gören bir cinsiyet belirleme takvimi olarak adlandırılır. Birçok annenin dünyaya gelecek olan evlatları için takvimdeki tarihleri karşılaştırdıklarında şaşırtıcı bir halde doğru tahmin ettiğini söylüyorlar.

Hal bu şekilde olunca Çin takvimine olan ilgi asla bitmiyor. Çin takvimi 2020‘de gene bu yıl hamile kalmayı hedefleyen bayanlara bir yol gösterici olacağa benziyor.

Yüzde 98 doğruluk oranı olduğuna inanılan Çin takvimi için yapmanız ihtiyaç duyulan fazlaca kolay. Çin takvimi 2020'i uygulayabilmek için, annenin hamile kalmış olduğu yaşı ile hamile kalmış olduğu ayı tespit edip oluşturulan bir tablodan karşılaştırma yapılıyor. Her ayın bir cinsiyeti temsil etmiş olduğu çin takvimi 2020 bu yılda oldukça hit alacağa benziyor.
çin takvimi 2020'i incelerken dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bir mevzuda, tane tarihini değil, ilişkiye girdiğiniz ayı hesaplayıp tabloya bakmanız. Bir başka kıstası da doğum gününüzü ay bazında değil yıl bazında hesaplıyor. Yani siz mesela 28 yaşına girip 29 undan gün aldıysanız Çin takvimi sizi 29 benzer biçimde hesaplıyor. çin takvimi 2018'e ümit bağlayıp, tamamen ona nazaran hareket etmek olmaz. Bunu tecrübe etme amaçlı yaparak, dilediğinizin olmasını isteyebilirsiniz. Ama unutulmalı ki bu ve bunun benzer biçimde cinsiyet belirleme emekleri yalnız bir denemeden değişik bir şey değil. Umudunuzu tamamen bun bağlayıp sonucu beklemeniz yanlış olur.

Birçok hanım forumlarında daha şimdiden çin takvimi 2020 planlamaları konuşulup kritik edilmeye başlandı bile. Umarız hepimiz gönlünden geçen bir evlada haiz olur. İşin aslı ne olursa olsun hayırlı bir evlat olmasını dilemek ve evlatlarımızın keyfini çıkarmak. Sizde bu yıl hamile kalmayı planlıyorsanız hem eğlence amaçlı hemde Nasrettin hocanın söylediği benzer biçimde ya tutarsa deyip deneyin. Umudunuz bolca istekleriniz gerçek olsun.

 

Yukarıda bulunan tahmin birilerinin uydurmasıyla ortaya atılmıştır. Buna bel bağlayarak ilişkinizi ya da planlarınızı bu tarihlere göre düzenlememenizi öneririm. Hiç bir bilimsel açıklaması yoktur çin takviminin. Yine de tabloya bakabilirsiniz, karar sizin 🙂

152 Comments

  • “Ebrugs” umarım yazımı okursun, bi kaç ay önce yazmışsın ve okuduğumda kendimi buldum yazında 🙂 bu yaş mevzusu benimde kafamı karıştırıyor ve seninle aynı şekilde karışıyor onu farkettim.. benim mantığıma göre senin için 28 ocağa bakılmalı o da erkek görünüyor ama acaba benim hesaplamam mı yanlış bilemedim.. senin cinsiyeti belli olmuştur ne oldu bebiş?

  • bir hayırsever gerçekten şu yaş mevzusunu çözebilen biri 2013 yılında hangi yaşa bakmam gerekir yazabilir mi lütfen? doğum tarihim 15.09.1983.. teşekkürler

  • merhaba ben bahar. 10.20.1982 doğumluyum.4 kız annesiyim.şimdi adetlerdeyim başımı 20 temmuzda yıkıyacam. bu ayda hamile kalsam erkek çocuğum ollurmu.bir önceki ay ise kız görünüyor yardımcı olurmusnuz şimdiden teşekkürler…

  • 20.06.1985 tarihinde doğdum erkek bebek istiyorum Allahın izniyle hangi ayda hamile kalmam gerekiyor.

  • 12.07.1985 doğumluyum .çin takvimine göre erkek bebek için hangı ayda hamıle kalmam gerekiyor. 2013 yılıyla yaşım 28 oluyor..29 olarak mı hesaplamam gerekiyor çın takvımıne göre

  • 01.01.1981 DOĞUMLUYUM SON ADET TARİHİM 29 07 2013 ÇİN YAŞIM KAÇ VE ALLLAH NASİB EDERSE ERKEK BEBEK İÇİN HAN Gİ AY TŞK

  • 10/11/1988 dogumluyum son adet tarihi 27/10/2012 çin yaşım kaç ve bebegimin cinsiyeti

  • Merhaba ben 09,01,1988 doğumluyum erkek bebek istiyorum allah izin verirse doğum ayım ocak olduğu için tam emin olamadım hangi ayda hamile kalmam gerekir.

  • 07.01.1981 doğumluyum gebe kaldığım ay haziran erkekmi kızmı bebeğimin cinsiyeti acele cvp yazın lütfen

  • ben anlamıyorum 17.12 87 doğumluyum tenmuzun 7 sinde son adet gördüm hamileyim kızmı erkekmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir