Küçük göğüs uçları nasıl büyütülür?

Birçok kadının ortak problemlerinden biridir meme ucu küçüklüğü küçük nasıl büyütülür? sorusunun cevabını ise bu yazımızda bulacaksınız. Haydi okumaya başlayalım…
Temelde en doğru dolgu yöntemi insanın kendi vücudundan elde edilen dokularla yapılan dolgu yöntemidir. Bu bağlamda da meme ucunun altına hastanın kendi yağ dokusu yada kendi deri altı dokusunun koyulması uygulamaları yapılabildiği gibi dışarıdan temin edilen yüzde kullanılan dolgu maddeleriyle de bunu sağlamak mümkündür.

Küçük göğüs uçları nasıl büyütülür?

Göğüs ucu bölgesi çok önemli bir bölge ve emzirmede hayati önemi olan bir bölge olduğu için özellikle doğum yapmamış ve emzirmemiş hastalarda çok o bölgeye müdahale etmek iyi değildir.

Küçük göğüs uçları nasıl büyütülür?

Yapılacak olan müdahale lokal anestezi ile yapılabilir. Yaklaşık her bir meme için 15-20 dakika kadar süren bir müdahale olarak kabul edilebilir. Bunu yapmış, bundan sonra doğurmayacak olan hastalarda her ne kadar güvenle kullanabilir olmasına rağmen genellikle doğum yapmış ve emzirmiş hastalarda meme başı küçüklüğü çok fazla karşılaşılan bir durum değildir. Çünkü emziren hastaların genellikle meme başları küçükten ziyade aksine daha büyük olmaktadır ve küçültme talebiyle doktora gitmektedirler.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir