twitter takipçi arttırma hilesi

Kategori : Haberler | Pazartesi, Temmuz 8th, 2013 1 yorum

Facebook ne kadar yaygın ve çok kullanılıyorsa Twitterda o kadar çok kullanılan bir sitedir.Siteler için açılan kullanıcılarda hitti artırmak için Twitter Takipçi Arttırma Hilesi ile takipçilerinizi artırıp sitenizin hittini artırabilir ve sitenize Twitter Takipçi Arttırma Hilesi sayesinde ziyaretçi çekebilirsiniz.
Takipçiniz olmayınca da sistemden tam olarak yararlanamıyor sosyal medya kullanmanın tadına varamıyorsunuz. İşte bu durumlarda başvurabileceğiniz twitter takipçi arttırma hilesi ile doğal şekilde Twitter takipçilerinizin sayısını arttırabilirsiniz. Öncelikle tweppi.com yazar bu siteye twitter hesabınız aracılığı ile bağlanın ardından alanınızla ilgili birinin seçin ve follow followers seçeneğini seçin bu seçenek ile verdiğiniz kişiyi takip eden kişileri takip edebilirsiniz.
Twitter Takipçi Arttırma Hilesi
Twitter Takipçi Arttırma HilesiÜstelik tümünü işaretli gibi bir seçeneğe sahip olması da diğer en güzel durum. Çünkü bu sayede sayfa başına 40 kişiyi aynı anda takip edebiliyorsunuz. Bu şekilde günlük 500’e yakın takipçi çekebilirsiniz. Takipçi sayınız çok fazla olunca ise bu araçla tekrardan takipçilerinizi rahat bir şekilde silebilirsiniz. Ayrıca eğer tüm herkesi silmek istemiyorsanız bu twitter takipçi arttırma hilesinin sizler için çok güzel bir avantajı daha var.


Ziyaretçiler bu şekilde geldi:

  • » twitter takipçi artırma hilesi
  • » takipçi arttırma hilesi
  • » twitter takıpcı arttırma hilesi
  • » twitter takipçi arttırma hilesi
  • » twitter-takipci-arttirma-hilesi

Displaying 1 yorum
Have Your Say

  1. sezer karpuz diyor ki:

    nolur takipcim 300 kişi olsun lütfen

Yorum yap