2013 Şifon etek yeni modelleri

Okunma: | Yazan: | Tarih: 18.02.13 | Kategori: Haberler |

2013 Şifon etek yeni modelleri

Şifonun tiril tiril bir kumaş olmasından dolayı yazın şifon etek giyen kadınların terlememesine ve rahat etmesine neden olur. kadınların severek giydikleri şifon etekler moda tasarımcılarının da vazgeçilmezi. her yıl koleksiyonlarında farklı tasarımlar ile şifon etekleri kadınlarla bütünleştirmeyi başaran moda tasarımcıları bu işte oldukça başarılılar.
 
 2013 belli bir boy oranı üzerinde durulmadan uzunlu kısalı birçok modelden oluşarak etek boyunuzu sizin tercihinize bırakacak. 2013 cıvıl cıvıl renklerden oluşmakta. beyaz, pembe, yeşil, mavi ve sarı gibi canlı renkler şifon etekler ile buluşunca yazın sıcaklığını yansıtmış. İster uzun ister kısa, diz üstü yada diz altı hangi boyda giyeceğinize siz karar vereceksiniz. 2013 arasında tek dikkati çeken pileli modellerin çok çalışılmış olması. pileli eteklerin kışa damgasını vurmasından sonra etkisini yaz aylarında şifon etekler üzerinde göstermeye devam edecek. 

  farklı kombinler ile hem gece hemde gündüz rahatlıkla giyilebilir.gün içinde giyeceğiniz şifon eteğinizin üzerine giyeceğiniz düz bir badi ve ayağınıza geçireceğiniz bir sandalet ile sade ama zarif bir görüntü elde edersiniz. gece bir yemeğe yada eğlenmeye giderken ise tek renk şifon eteğinizin üzerine giyeceğiniz bir büstiyer ve ayağınıza geçireceğiniz ince topuklu bir ayakkabı ile oldukça şık bir kadın olacaksınız. Şifonun çok ince bir kumaş olmasından dolayı alacağınız şifon eteklerde astarına özellikle dikkat etmeniz gerekir. İyi bir astar kullanılmadığı takdirde gün ışığında eteğinizi giydiğiniz zaman astar görevini yapamayacak ve sizi üzen görüntülere neden olacaktır.

 
Kaynak : bizkadınlar


Ziyaretçiler bu şekilde geldi:

 • » erkek trençkot modelleri
 • » ziraat bank iban öğrenme
 • » 2013 batik yaz
 • » kate upton çıplak
 • » en son şifon etek


Etiketler , ,

Benzer yazılar


  Çalışan hamileler için rehber

  evet, bir bebeğiniz olacağı için heyecanlısınız. ancak diğer yandan; ‘işler güçler’ ne olacak? hamilelik, zaten fiziksel ve psikolojik olarak bazı...

  16 Nis 2014 tarihinde yazılmış, 0 defa okunmuş.


  İştahı etkileyen yiyecekler

  diyet fikrini zihnen kabul etmek için kendinizle verdiğiniz o büyük savaşı beş dakikada yerle bir eden şeyler mağazaların deneme kabinlerinden...

  16 Nis 2014 tarihinde yazılmış, 0 defa okunmuş.YORUM YAPIN