2013 şalvar yeni modelleri

Kategori : Haberler | Pazar, Şubat 3rd, 2013 0 yorum

modern şalvar olarak bilinen 2013 , bayanların oldukça ilgisini çekmeyi başardı. hem rahat bir giyim tarzı olması, hem de farklı bir tarz oluşturmasından dolayı ilgi gören 2013 , bayanların en çok tercih ettiği giyim türleri arasına girmesiyle beraber en çok tercih edilen pantolonlardan biri oldu. 

 Çok daha önceleri giyilen şalvarlar, desen ve model olarak daha çok çiçek baskılı ve çok daha bol bir şekilde tercih ediliyordu. oysaki , eski modellere nazaran biraz daha dar kesimli ve daha az desenli modeller söz konusu. son yıllarda oldukça ilgi gören şalvarlar, dar kesim pantolonların yerini almaya başlaması ile birbirinden farklı modeller ile üretilmeye devam ediyor. hem dar olan hem de rahatsızlık veren pantolonların yerini alan , sadece pantolon olarak üretilmiyor. arasında en çok beğenilen şalvar modelleri, tulum şeklinde tek bir giyim haline getirilerek tasarlanması bayanların daha fazla ilgisini çekmeye devam etmekte. tulum olarak da satışa sunulan şalvarlar, straplez yakalı, kumaş kemerli ve ayak bileğinde biten veya ayak boyuna kadar uzanan şalvar türleri daha çok ipek kumaşlar ile üretilmekte. modern şalvar olarak bilinen pantolonlar yandan bağlamalı veya kalçadan bollaşıp aşağıya doğru daralan modeller de arasında görücülerini beklemeye hazır. 

 kısacası farklı giyinmeyi ve alışılmıştan ve sıradanlıktan sıyrılmayı isteyen bayanların 2013 şalvar modelleri ile farklı bir tarz oluşturarak dikkat çekmeyi başarabilirler. modern şalvarlar her kesime uygun olan modeller ile alıcılarını beklemeye hazırlar. 
 
Kaynak : bizkadınlar


Ziyaretçiler bu şekilde geldi:

  • » çocuklara yeni gelen şalvar modelleri
  • » şalvar modelleri
  • » salvarlar+2013
  • » kadinlar ucin salvar modelleri
  • » şalvarın değişik modelleri

Yorum yap