2013 Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri (Yeni)

Okunma: | Yazan: | Tarih: 11.12.12 | Kategori: Moda |

2013 Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri (Yeni)

Özellikle kısa boylu olmaktan şikâyet eden kadınların kurtarıcısı haline gelen topuklu ayakkabılar en çok kısa boylu kadınları mutlu ediyor. Ama kadınlar, ne kadar çok topuklu ayakkabı giymekten vazgeçemeseler de ayak sağlığı açısından birçoğu şikâyet etmekte. Uzun saatler üzerinde durmak zorunda olan kadınların şıklı adına katlandıkları ayakkabılar, artık rahatsızlık vermeyecek. Çünkü topuklu ayakkabıdan rahatsız olan kadınların imdadına 2013 ayakkabı yeni modelleri yetişiyor.

 Yaz aylarında oldukça tercik edilen dolgu topuklu ayakkabılar, 2013 dolgu topuk ayakkabı yeni modelleri kış ayları içinde vitrinlerde yerini almaya başladı bile. İnce topuğun tam tersine rahatlık sağlayan dolgu topuklu ayakkabılar, 2013 dolgu topuk yeni modelleri arasında renk çeşitliliği ile ilgiyi göz önünde tutmaya devam ediyor. Özellikle çizme tarzında da üretilen dolgu topuklu ayakkabılar, en çok leopar desenleri ile dikkat çekiyor. Leopar ve buna benzer çeşitli hayvan kürklerinden hazırlanan ayakkabılara karşı çıkan hayvan severler için ise suni kürkten dolgulu ayakkabı üretmeleri de ayrı bir tercih. 

 Bunun dışında derhal hemen her renkte üretilen 2013 dolgu topuk yeni modelleri arasında aynı zamanda zımbalı ayakkabılarda bu senenin modası haline geldi. Bunun yanı sıra, bağcıklı ayakkabılarda bu senenin yeni modelleri arasında. Kısacası bu sene birbirinden güzel ve bol çeşit ile sunulan dolgulu ayakkabılar söz konusu.
Her kesimin bütçesine göre bulabileceği dolgu topuklu ayakkabılar kadınların başına döndürecek gibi görünüyor. Sizde bu şıklık kervanından ayrı kalmak istemiyorsanız, birkaç mağaza gezerek kendi tarzınıza uygun 2013 dolgu topuk ayakkabı yeni modelleri seçip alabilirsiniz.

Kaynak : www.bizkadinlar.com


Ziyaretçiler bu şekilde geldi:

 • » 2013 kalın topuklu bot modelleri
 • » topuklu ayakkabılar 2013
 • » çocuk dolgu topuklu ayakkabılar
 • » topuklu ayakkabı modelleri kışlık
 • » 2013 dolgu topuk ayakkaı


Etiketler , , ,

Benzer yazılar


  2014 Bebek Battaniyeleri modelleri örgü

  Bebek battaniye modelleri battaniyeleri battaniye battaniyeleri çok şirinler. Battaniye zaten çok güzel bir objeyken bebek battaniyesi şirinliğini...

  21 Şub 2014 tarihinde yazılmış, 214 defa okunmuş.


  Ayakkabınızı seçerken dikkat etmelimisiniz

  Yüksek topuklu, yüksek platformlular... Çok dar ya da çok büyükler... Ve çok sert tabanlı olanlar... Şık giyinmek ile moda her vakit birbirine...

  19 May 2013 tarihinde yazılmış, 459 defa okunmuş.YORUM YAPIN